Де відсвяткувати весілля?

Звісно, найочікуваніший день в житті – день свого весілля – намагаєшся спланувати, врахувавши усі дрібні деталі. Що стосується вбрання молодят, весільного кортежу, обслуговуючого персоналу, то тут простіше – пропозицій багато, і є з чого обирати. А от щодо місця проведення самого святкування, то з ним потрібно визначитись заздалегідь.

 Де відсвяткувати весілля?

Найпопулярнішим варіантом в наш час є святкування весілля в ресторані. Тут є свої переваги, серед яких можна виділити і відповідні для застілля зали, і відведений у окрему залу спеціальний танцювальний майданчик, і обслуговуючий персонал, і кухня. Окрім того, майже у кожному ресторані є охорона, що дає можливість закритого святкування суто в межах його території без турбування щодо втручання сторонніх осіб. Час проведення усіх заходів можна узгодити з адміністрацією закладу, а за потреби — і продовжити.

Завчасно також необхідно визначитися з кількістю запрошених гостей і повідомити працівників ресторану про кількість місць за святковим столом та обговорити меню з шеф-поваром.

Бажано завчасно показати робоче місце музикантам і дати їм можливість спланувати розміщення техніки та налаштувати її. У деяких ресторанах є своя група музикантів. В будь-якому випадку, не забудьте обговорити з ними музику, яка буде супроводжувати захід.

Ще одним гарним варіантом святкування весілля є теплохід. Поради щодо підготовки можуть бути ті ж самі, але у містах з великою кількістю населення, бронювати необхідно значно раніше.

Якщо весілля планується лише для двох молодят без гостей, то тут варіантів може бути безліч, як варіант — на терасі всесвітньовідомого хмарочосу, або на віддаленому курорті посеред океану.

Запись опубликована в рубрике Свадебное застолье с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.